Sieradz

sieradz kom pl

Off 103
sieradz kom pl
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Szkolenie telemarketing (5)Praca w telemarketingu
Telemarketing jest niezwykle prężnie rozwijającą się gałęzią sprzedaży bezpośredniej. To, co jeszcze dziesięć lat temu nie było tak często spotykane, dzisiaj jest rzeczywistym elementem gospodarki, wiedzą o tym szczególnie ci, którzy posiadają telefony.
Nowe wyzwania rynku to także nowe miejsca pracy, które zwykle czekają na młodych i przebojowych ludzi, posiadających niemałe ambicje i niebojących się dużych wyzwań.

Praca w marketingu wymaga żelaznej dyscypliny wewnętrznej, odporności psychicznej, lecz daje znaczącą satysfakcję, z tych też powodów nie jest to zawód dostępny dla każdego i nie wszyscy są do niej przystosowani.

Procedura przyjęcia potencjalnego pracownika przebiega następująco:
chętny na dane miejsce pracy najpierw przechodzi skomplikowaną rozmowę kwalifikacyjną, a zaraz potem dalszą część rekrutacji.

W końcu przychodzi czas na szkolenie telemarketing. Przyszli pracownicy dowiadują się wtedy o trudnościach, jakie ich czekają, lecz również o korzyściach płynących z wykonywanej pracy.

O sukcesie w telemarketingu decyduje pierwszy tydzień, ponieważ wtedy pracownik weryfikuje swoje wyobrażenia i możliwości z oczekiwaniami pracodawcy i wymogami rynku, a co za tym idzie, podejmuje ostateczną decyzję.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • umundurowanie w sw

    Biegłość językowa jest ważna dla wielu ludzi, którzy piastują odpowiedzialne stanowiska. Warto mieć na uwadze, że wiele rozmów biznesowych prowadzi się w języku angielskim, przez co niezwykle istotne jest, aby operować tym językiem na wysokim poziomie. Duże znaczenie należy przykładać do edukacji językowej w szkołach publicznych, jednakże czasami może okazać się ona niewystarczająca. Wynika to…

  • Szkoła Windsurfingu

    Wakacje to czas beztroskiej zabawy, ale i dobra pora aby zacząć przygodę z wyjątkowo pięknym sportem jakim jest windsurfing. Miłośników pływania na desce z żaglem możemy już spotkać już nie tylko nad morzem, ale i nad wieloma jeziorami. Jednak zanim wypłyniemy na wodę, warto zdobyć odrobinę wiedzy zarówno o samym sprzęcie jak i o metodach…

  • Kurs angielskiego online

    Umiejętność posługiwania się językami jest w naszych czasach bardzo ważna. Praktycznie w każdej pracy wymaga się chociaż podstawowej umiejętności mówienia po angielsku. Jednak to co oferują nam szkoły nie zawsze jest zadowalające. Często mimo wieloletniej nauki niewiele umiemy. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem mogą być specjalne kursy. Nauczymy się na nich wszystkiego co najważniejsze oraz…