Sieradz

sieradz kom pl

Off 102
sieradz kom pl
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Szkolenie telemarketing (5)Praca w telemarketingu
Telemarketing jest niezwykle prężnie rozwijającą się gałęzią sprzedaży bezpośredniej. To, co jeszcze dziesięć lat temu nie było tak często spotykane, dzisiaj jest rzeczywistym elementem gospodarki, wiedzą o tym szczególnie ci, którzy posiadają telefony.
Nowe wyzwania rynku to także nowe miejsca pracy, które zwykle czekają na młodych i przebojowych ludzi, posiadających niemałe ambicje i niebojących się dużych wyzwań.

Praca w marketingu wymaga żelaznej dyscypliny wewnętrznej, odporności psychicznej, lecz daje znaczącą satysfakcję, z tych też powodów nie jest to zawód dostępny dla każdego i nie wszyscy są do niej przystosowani.

Procedura przyjęcia potencjalnego pracownika przebiega następująco:
chętny na dane miejsce pracy najpierw przechodzi skomplikowaną rozmowę kwalifikacyjną, a zaraz potem dalszą część rekrutacji.

W końcu przychodzi czas na szkolenie telemarketing. Przyszli pracownicy dowiadują się wtedy o trudnościach, jakie ich czekają, lecz również o korzyściach płynących z wykonywanej pracy.

O sukcesie w telemarketingu decyduje pierwszy tydzień, ponieważ wtedy pracownik weryfikuje swoje wyobrażenia i możliwości z oczekiwaniami pracodawcy i wymogami rynku, a co za tym idzie, podejmuje ostateczną decyzję.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • mundury sw sklep

    Przezroczysty kryształ górski staje się kwarcem dymnym lub czarnym morionem. Jeszcze później stwierdzono, że niektóre kamienie szlachetne o charakterystycznych barwach zanieczyszczone są substancjami radioaktywnymi w formie stałej – minerałami uranu, lub w formie ciekłej-wodami mineralnymi zawierającymi pierwiastki promieniotwórcze. Najpiękniejszym przykładem kamienia szlachetnego, którego barwa wynika z napromieniowania, jest heliodor-złocistożółta odmiana berylu, brat szmaragdu i akwamarynu….

  • Aparaty

    Dobre aparaty, to na pewno aparaty Olympus. Jest to firma, która ma już bardzo długie doświadczenie w produkcji sprzętu do fotografowania. Oczywiście Olympus, to nie tylko aparaty, ale także innego rodzaju sprzęt, który też służy do wszystkiego, co jest związane z fotografią. Olympus produkuje statywy, karty pamięci i wiele pokrewnych sprzętów. Musimy jednak pamiętać, że…

  • 1kv Przejezdne podesty

    Aluminiowe czy drewniane – jakie podesty są bardziej stabilne? Decydując się na różnego typu elementów wyposażenia oraz narzędzi, które będą później wykorzystywane przy pracach na budowie, warto zastanowić się nie tylko nad ogólnym kosztem zakupu tego sprzętu, ale również nad jego funkcjonalnością, przydatnością na placu budowy oraz bezpieczeństwem pracowników i członków ekipy budowlanej. Jednym z…