PPO Sieradz

Primacon przenośniki spiralne

Off 12
Primacon przenośniki spiralne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przenośniki a budowlanka

Wydawać by się mogło, że przenośniki taśmowe nie są zbyt często stosowane w branży budowlanej. Na co dzień jednak bardziej kojarzymy sprzęt jaki wykorzystuje się przy niewielkich budowach typu domki jednorodzinne, ewentualnie osiedla, które budują się niedaleko nas. Co prawda czasem mijamy wielkie budowy centrów handlowych, biurowców czy infrastruktury drogowej, ale rzadko mamy czas by zatrzymać się i zobaczyć jakie narzędzia wspomagają pracujących tam robotników.
A przecież budowa wielkich parkingów podziemnych czy tuneli wymaga wywiezienia olbrzymiej ilości ziemi. Oczywiście pewną część prac wykonuje tu sprzęt ciężki typu koparki i wywrotki. Jednak z różnych przyczyn użycie takiego sprzętu może być utrudnione a czasem po prostu jest nieefektywne. I właśnie wtedy z pomocą przychodzą przenośniki taśmowe.
Przykładem może być niedawna budowa metra w Warszawie. Aby wydrążyć tunele pod nową linię zastosowano tam taśmociąg o długości 150 metrów, który automatycznie się wydłużał w miarę postępu prac. Co ciekawe przenośniki tego typu mogą się „rozwijać” nawet do długości 30 kilometrów.

słowa kluczowe: Primacon przenośniki rolkowe, przenośniki Primacon, przenośniki rolkowe Primacon, przenośniki spiralne Primacon, yalung kang

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Wakacyjne kursy językowe Warszawa

    Nauka w wakacje Wakacje to taki okres, na który każde dziecko czeka z niecierpliwością. W końcu można spać do woli, nie trzeba odrabiać lekcji, można się bawić do wieczora z kolegami, czy też, w przypadku niepogody, bezkarnie grać w różnego rodzaju gry na komputerze. A co by było gdybyśmy naszemu szkrabowi zaoferowali wakacyjne kursy językowe…

  • Szkolenia biznesowe

    Właśnie zakończyliśmy budowę naszego wymarzonego pensjonatu. Jest dokładnie taki jak sobie wymarzyliśmy. Przestronne pokoje dla gości, duża, wygodna restauracja, strefa relaksu a także sala na szkolenia biznesowe. Szczególnie na tej sali nam zależało bo nastawiamy się na klienta grupowego. Pracowałam przez wiele lat w korporacji to dokładnie wiem, co jest potrzebne w czasie takich szkoleń….

  • ppo sieradz mundury

    Ceny za napisanie pracy licencjackiej współcześnie są bardzo zróżnicowane, ponieważ nie jest to z góry ustalona kwota, a wpływ ma na to naprawdę wiele czynników. Przede wszystkim to interesujące dla zleceniobiorcy jest to jaki temat ma dana praca, ale też jaką ma mieć długość i czy napisać trzeba ją całą, czy może tylko kilka rozdziałów….