PPO

Presell Pages (Precle)

Off 1
Presell Pages (Precle)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kolejnym sposobem jest tzw. preclowanie, czyli publikowanie artykułów, które są powiązane tematycznie ze stroną, którą chcesz pozycjonować. W treści takiego precla umieszczasz minimum jeden link do twojej strony, będący jednocześnie pozycjonowaną frazą. Precel taki powinien liczyć około 2000 znaków ze spacjami, choć oczywiście może być dłuższy.

Część portali umieszczających precle pozwala także na krótsze artykuły. Im dłuższy precel tym bardziej wartościowy dla czytelników oraz jest lepiej postrzegany przez wyszukiwarki internetowe. Pisanie precli możesz zlecić copywriterom lub osobiście dbać o jakość wpisów. Ja do tej pory sam piszę wpisy, które możesz przeczytać np. w serwisie artelis.pl.

ZOBACZ: Jak zarabiać na Facebooku

Gdy masz już gotowego precla musisz go teraz umieścić na jakieś stronie do tego przeznaczonej. Takie strony to zazwyczaj tzw. strony z artykułami do przedruku, które mają dozwolone umieszczanie linków pozycjonujących w tekstach. Pamiętaj, by każdy artykuł, który tam zamieścisz był unikalny.

Moderatorzy nie pozwolą na umieszczenie powtarzającego się wpisu. Staraj się, aby link umieszczony w każdym preclu zawierał dokładny pozycjonowany [anchor tekst] – przykładowo jeżeli pozycjonujesz frazę jak być bogatym, to link, który prowadzi do pozycjonowanej strony musi być dokładnie opisany poprzez te trzy konkretne słowa.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • sklep św hildegardy legnica

    Wakacje a oferta szkół językowych Również i w wakacje można z powodzeniem poszerzać swoje kompetencje językowe. Każda większa szkoła językowa może zaproponować nam rozmaite kursy, z wielu różnych języków. W wakacje możemy uczyć się nie tylko popularnego angielskiego, ale także i rzadziej wybieranych języków obcych, np., języków skandynawskich albo azjatyckich. Oferta jest bardzo szeroka. Dużym…

  • Sala konferencyjna Warszawa

    Połowa sezonu zimowego za nami, a więc wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią ciepłe i słoneczne dni. To również idealny czas na organizację pierwszych wyjazdów integracyjnych w firmach, a także planowanie przeróżnych szkoleń tematycznych oraz spotkań. Jeśli interesuje nas najlepsza sala konferencyjna Warszawa będzie miastem, które ma nam do zaproponowania najciekawsze oferty….

  • modus przedsiębiorstwo odzieżowe sa

    Rozrywkowe dziewczyny to między innymi dobre fordanserki. Tego typu grupa dziewczyn nie jest czymś zdrożnym, są to miłe, ładne, inteligentne i kulturalne dziewczyny, które lubią się bawić, a przy tym mogą trochę zarobić. Fordanserki zarażają swoją energią, wciągną na parkiet każdego nieśmiałka, rozruszają każdą sztywną, firmową imprezę. Tego typu dziewczyny to nie panie do towarzystwa,…