Umundurowanie SW

umundurowanie sw sieradz

Off 94
umundurowanie sw sieradz
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

edukacja (17)We współczesnym świecie warto jest bardzo starannie planować swoją edukację. Nauka powinna być bazą, punktem wyjścia, a nie na przykład pasją. Należy bardzo odpowiedzialnie planować swoje kształcenie i potraktować je jak inwestycję.

Dlaczego tak się dzieje? Otóż edukacja jako wartość sama w sobie dawno już się zdewaluowała. Uczenie się, poznawanie nowych treści nie stanowi już wyzwania intelektualnego, tylko raczej narzędzie, które pozwoli człowiekowi robić karierę i zarabiać pieniądze. Pojawiają się nawet głosy, że formalna edukacja nawet nie powinna być łączona z zainteresowaniami, ponieważ wtedy człowiek traci umiejętność właściwego osądu.
Oczywiście nie należy generalizować i na przykład całkowicie porzucać marzeń i pasji. Ciężko bowiem pracuje się w zawodzie, którego się nie lubi. Jednak rzeczywiście współczesna edukacja ma zupełnie inne znaczenie niż jeszcze kilkanaście lat temu. Coraz mniej jest pasjonatów, uczących się dla przyjemności. Większość stawia na pragmatyczną wartość nauki.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • mundur sw sieradz

    Okres uczęszczania szkoły jest bardzo ważny w życiu człowieka. Ma on znaczny wpływ na jego kształtowanie się zarówno pod względem intelektualnym jak i społecznym. Szkoła daje także uczniowi wiedzę, która może mu pomóc lub nie w dalszym życiu, zwłaszcza zawodowym. Dlatego też edukacja ma tak wielkie znaczenie i nie może to być dziedzina lekceważona i…

  • Szkoła językowa Poznań

    W szkole językowej zajęcia prowadzone są zarówno dla dzieci czy młodzieży, jak również i dorosłych. Niektórzy zapisują się tuż przed emeryturą. Zmusza ich do tego sytuacja zawodowa lub chcą zrobić coś dla siebie. Wielu potencjalnych uczniów zastanawia się, która szkoła językowa Poznań będzie najlepsza. Najlepiej pójść na lekcje próbne i porównać, jak są prowadzone zajęcia…

  • sieradz compl

    Przyglądając się powierzchni wody w naczyniach zauważymy, że bezpośrednio przy ściankach naczynia poziom wody jest wyższy, tworzy się menisk wklęsły. Woda jakby wspina się na ściankę naczynia, a więc i w tym przypadku płynie do góry. Wiemy już dlaczego. Siły przyciągania między cząsteczkami wody a ścianką naczynia są większe niż między samymi tylko cząsteczkami wody….