PPO

Media społecznościowe

Off 2
Media społecznościowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ostatnim elementem są media społecznościowe. Pozycjonowanie przy wykorzystaniu social media prawdopodobnie będzie w przyszłości kluczowym elementem strategii SEO. Strony będą pojawiać się w wynikach wyszukiwania na dobrych pozycjach, jeżeli otrzymają dużo pozytywnych rekomendacji od internautów.

Pomijając już ten fakt, same umieszczanie linków do Twojej strony w aktualizacjach statusów pozytywnie wpłynie na liczbę linków do Twojej strony. Poza tym, jeżeli piszesz naprawdę dobrze, to Twoje wpisy będą udostępnianie znajomym i spowodują efekt kuli śnieżnej, czyli nagłego samonapędzającego się wzrostu liczby odwiedzin na stronie.

ZOBACZ: Gorączka sobotniej nocy na blogu

Powyższa lista to wszystkie popularne znane mi strategie na zdobywanie linków do strony internetowej. Skorzystaj z nich i ciesz się wysokimi pozycjami w wynikach wyszukiwania. Pamiętaj też o tym, że nie tylko linki są ważne. Na stronie musi być także wartościowa treść.

Tak naprawdę nie wiadomo, co jest ważniejsze. Moim zdaniem warto się skupić na dobrej treści, a dobrej jakości linki pojawią się w sposób naturalny. Ludzie po prostu sami zaczną linkować do bloga, który zostanie przez nich uznany za wartościowy.

Czy znasz jeszcze inne metody pozycjonowania bloga? Które są Twoim zdaniem najskuteczniejsze? Podziel się tym w komentarzu!

Więcej na temat zarabiania na blogu znajdziesz w książce Blogi od A do… sławy i pieniędzy Angus’a McLeod’a.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Próba przyjaźni

    Książka Ireny Jurgielewiczowej ?Ten obcy? to opowieść o idei przyjaźni, która w pewnym momencie została wystawiona na próbę. Powieść została wpisana na Listę Honorową H. Ch. Andersena, a jest to naprawdę duże wyróżnienie, którego nie dostaje się ot tak sobie. Jurgielewiczowa zawarła w powieści Ten obcy na tyle aktualne i uniwersalne przesłanie, że i dzisiejsza…

  • Kurs barmański

    Obserwując branżę weselną, od jakiegoś czasu, można stwierdzić, że pojawił się pewien trend. Dotyczy on atrakcji, które coraz częściej para młoda serwuje swoim gościom. Liczy się element zaskoczenia, ale i pokazania się z jak najlepszej strony. Państwo Młodzi szukają czegoś, co uatrakcyjni ich przyjęcie, a przy okazji nie da weselnikom powodu do nudy. Takim często…

  • umundurowanie galowe sw

    Po maturze, jak każdy młody człowiek, stanąłem przed trudnym wyborem dalszej drogi życiowej. Rozważałem dwa kierunki studiów: historia oraz prawo. Studia prawnicze kusiły mnie bardziej, ale nie wiedziałem czy dam rady. No i czy znajdę później pracę, gdyż w mojej rodzinie nie było tradycji prawniczych. Wtedy spotkałem znajomego mojego rodziców. Ten starszy nobliwy Pan powiedział…