PPO

Media społecznościowe

Off 1
Media społecznościowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ostatnim elementem są media społecznościowe. Pozycjonowanie przy wykorzystaniu social media prawdopodobnie będzie w przyszłości kluczowym elementem strategii SEO. Strony będą pojawiać się w wynikach wyszukiwania na dobrych pozycjach, jeżeli otrzymają dużo pozytywnych rekomendacji od internautów.

Pomijając już ten fakt, same umieszczanie linków do Twojej strony w aktualizacjach statusów pozytywnie wpłynie na liczbę linków do Twojej strony. Poza tym, jeżeli piszesz naprawdę dobrze, to Twoje wpisy będą udostępnianie znajomym i spowodują efekt kuli śnieżnej, czyli nagłego samonapędzającego się wzrostu liczby odwiedzin na stronie.

ZOBACZ: Gorączka sobotniej nocy na blogu

Powyższa lista to wszystkie popularne znane mi strategie na zdobywanie linków do strony internetowej. Skorzystaj z nich i ciesz się wysokimi pozycjami w wynikach wyszukiwania. Pamiętaj też o tym, że nie tylko linki są ważne. Na stronie musi być także wartościowa treść.

Tak naprawdę nie wiadomo, co jest ważniejsze. Moim zdaniem warto się skupić na dobrej treści, a dobrej jakości linki pojawią się w sposób naturalny. Ludzie po prostu sami zaczną linkować do bloga, który zostanie przez nich uznany za wartościowy.

Czy znasz jeszcze inne metody pozycjonowania bloga? Które są Twoim zdaniem najskuteczniejsze? Podziel się tym w komentarzu!

Więcej na temat zarabiania na blogu znajdziesz w książce Blogi od A do… sławy i pieniędzy Angus’a McLeod’a.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Poradnik montera elektryka

    Wielu młodych ludzi, którzy zastanawiają się nad swoją przyszłością po ukończeniu szkoły, decyduje się na podjęcie studiów w zawodach technicznych. Jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ w Polsce z każdym rokiem zaczyna brakować specjalistów oraz techników. Firmy kuszą coraz to korzystniejszymi warunkami pracy. Oferują one wysokie zarobki co najmniej dwukrotnie większą od najniższej krajowe. Wiele z…

  • zk w sieradzu

    Szkolenia z zakresu BHP Bardzo ważnym o ile nie najważniejszym z obowiązków pracodawców jest odpowiednie przeszkolenie pracownika w zakresie higieny pracy, a także bezpieczeństwa nim zacznie on wykonywać swoją pracę. W szkołach na terenie Polski cała odpowiedzialność spada na dyrektora. Musi on dbać i chronić zarówno zdrowie jak i życie pracowników placówki. Pracownicy szkoły muszą…

  • Próba przyjaźni

    Książka Ireny Jurgielewiczowej ?Ten obcy? to opowieść o idei przyjaźni, która w pewnym momencie została wystawiona na próbę. Powieść została wpisana na Listę Honorową H. Ch. Andersena, a jest to naprawdę duże wyróżnienie, którego nie dostaje się ot tak sobie. Jurgielewiczowa zawarła w powieści Ten obcy na tyle aktualne i uniwersalne przesłanie, że i dzisiejsza…