PPO

Media społecznościowe

Off 2
Media społecznościowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ostatnim elementem są media społecznościowe. Pozycjonowanie przy wykorzystaniu social media prawdopodobnie będzie w przyszłości kluczowym elementem strategii SEO. Strony będą pojawiać się w wynikach wyszukiwania na dobrych pozycjach, jeżeli otrzymają dużo pozytywnych rekomendacji od internautów.

Pomijając już ten fakt, same umieszczanie linków do Twojej strony w aktualizacjach statusów pozytywnie wpłynie na liczbę linków do Twojej strony. Poza tym, jeżeli piszesz naprawdę dobrze, to Twoje wpisy będą udostępnianie znajomym i spowodują efekt kuli śnieżnej, czyli nagłego samonapędzającego się wzrostu liczby odwiedzin na stronie.

ZOBACZ: Gorączka sobotniej nocy na blogu

Powyższa lista to wszystkie popularne znane mi strategie na zdobywanie linków do strony internetowej. Skorzystaj z nich i ciesz się wysokimi pozycjami w wynikach wyszukiwania. Pamiętaj też o tym, że nie tylko linki są ważne. Na stronie musi być także wartościowa treść.

Tak naprawdę nie wiadomo, co jest ważniejsze. Moim zdaniem warto się skupić na dobrej treści, a dobrej jakości linki pojawią się w sposób naturalny. Ludzie po prostu sami zaczną linkować do bloga, który zostanie przez nich uznany za wartościowy.

Czy znasz jeszcze inne metody pozycjonowania bloga? Które są Twoim zdaniem najskuteczniejsze? Podziel się tym w komentarzu!

Więcej na temat zarabiania na blogu znajdziesz w książce Blogi od A do… sławy i pieniędzy Angus’a McLeod’a.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • umundurowanie polowe sw

    Chyba każdy z nas lubi przebywać na świeżym powietrzu. Przebywanie blisko natury poprawia nam humor, dzięki temu czujemy, że wracamy do korzeni. Przebywając w ogrodzie czujemy się naprawdę wolni. Nie ma piękniejszego uczucia niż patrzenie na piękny ogród, który jest zadbany. Może nie każdy lubi grzebać się w ziemi, ale każdy lubi oglądać efekty tej…

  • przedsiębiorstwo odzieżowe drwal

    W celu ułatwienia przerywki wykonuje się uprzednio przecinkę w poprzek rzędów. W ten sposób na polu pozostają bukiety roślin, które następnie ręcznie pojedynkuje się. Przy ręcznym wykonywaniu przerywki trzeba uważać, ażeby nie uszkodzić pozostawionych roślin. W związku z tym należy jedną ręką przycisnąć do gleby roślinę zostawioną, a drugą wyciągnąć rośliny przeznaczone do usunięcia, ciągnąc…

  • równoważnik za umundurowanie sw

    Przygotowanie ziemniaków do sadzenia polega na usunięciu bulw porażonych chorobami, nadgniłych, uszkodzonych mechanicznie, na podkiełkowaniu i rozfrakcjonowaniu bulw w zależności od wielkości ? na małe, średnie i duże. Takie rozfrakcjonowanie ma duże znaczenie ze względu na ustalenie odpowiedniego zagęszczenia w rzędzie a także na ułatwienie pracy sadzarki. Podkiełkowywanie sadzeniaków jest zabiegiem coraz częściej stosowanym przed…