PPO

Link z komentarzy

Off 3
Link z komentarzy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kolejną mało docenianą sztuczką pozycjonowania są linki z komentarzy. Zazwyczaj linki te posiadają atrybut „nofollow”, więc są praktycznie bezużyteczne z punktu widzenia SEO, jednakże warto także zająć się ich pisaniem.

Jeżeli napiszesz ciekawy i merytoryczny komentarz to możesz liczyć na to, że na Twojej stronie pojawią się odwiedziny osób czytających Twój komentarz. Im więcej komentarzy zostawisz na różnych stronach czy blogach tym większą liczbę odwiedzających możesz ściągnąć na swoją stronę.

ZOBACZ: Najskuteczniejszy układ reklam Google AdSense na blogu

Większa liczba wyświetleń Twojej strony oznacza większe zarobki np. gdy zarabiasz na reklamie kontekstowej (np. Google AdSense). Ja zawsze staram się napisać komentarz, jeżeli tylko to ma sens. Pisanie komentarzy na siłę w stylu „Dobry wpis. Pozdrawiam” jest niezbyt mile widziane, zarówno wśród autora bloga jak i innych czytelników.

4. Pisane na forach internetowych

Kolejnym sposobem jest pisanie na forach internetowych. Linki te nie mają zazwyczaj jakiejś dobrej wartości, gdyż są zazwyczaj nofollow, jednak ich podstawową zaletą jest to, że możesz je zdobyć w krótkim czasie, w miarę małym nakładem czasowym.

To przyczynia się do budowania dużej różnorodności linków. Mając swój profil na forum istnieje także możliwość tego, by dodać do niego swoją stronę domową, co oznacza, możliwość zdobycie kolejnego linku.

Sam mam – że tak powiem – oficjalny profil na kilku popularnych forach internetowych i tam staram się budować swoją pozycję. Obowiązkowym elementem w którym musisz umieścić link jest stopka, zwana także sygnaturą. Jeżeli na forum jest taka możliwość to z niej skorzystaj.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Taśmy CuZu37

    Zastosowanie taśm przemysłowych Taśmy przemysłowe kojarzą się przede wszystkim z transportem wewnętrznym – np. w fabrykach, hutach czy na wysypiskach śmieci. Ich zastosowanie jest jednak o wiele szersze, obejmując m. in. montaż reklam czy łączenie różnych konstrukcji. Aby jednak korzystać z ich zalet w pełni, należy wybrać profesjonalnego producenta – dobierającego swój produkt do naszych…

  • przedsiębiorstwo odzieżowe drwal

    W celu ułatwienia przerywki wykonuje się uprzednio przecinkę w poprzek rzędów. W ten sposób na polu pozostają bukiety roślin, które następnie ręcznie pojedynkuje się. Przy ręcznym wykonywaniu przerywki trzeba uważać, ażeby nie uszkodzić pozostawionych roślin. W związku z tym należy jedną ręką przycisnąć do gleby roślinę zostawioną, a drugą wyciągnąć rośliny przeznaczone do usunięcia, ciągnąc…

  • Nożyce gilotynowe Warcom

    Gilotyna w kuchni Kuchnia pełna gadżetów to marzenie nie jednej nowoczesnej pani domu. Rynek oferuje nam w tym względzie bardzo wiele. Dziś możemy stworzyć miejsce, w którym nie tylko powstawać będą kulinarne cuda, ale też takie, w którym będziemy się świetnie bawić we dwoje czy też z całą naszą rodzinA. Przy czym wszystkie te kuchenne…