PPO

Link z komentarzy

Off 2
Link z komentarzy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kolejną mało docenianą sztuczką pozycjonowania są linki z komentarzy. Zazwyczaj linki te posiadają atrybut „nofollow”, więc są praktycznie bezużyteczne z punktu widzenia SEO, jednakże warto także zająć się ich pisaniem.

Jeżeli napiszesz ciekawy i merytoryczny komentarz to możesz liczyć na to, że na Twojej stronie pojawią się odwiedziny osób czytających Twój komentarz. Im więcej komentarzy zostawisz na różnych stronach czy blogach tym większą liczbę odwiedzających możesz ściągnąć na swoją stronę.

ZOBACZ: Najskuteczniejszy układ reklam Google AdSense na blogu

Większa liczba wyświetleń Twojej strony oznacza większe zarobki np. gdy zarabiasz na reklamie kontekstowej (np. Google AdSense). Ja zawsze staram się napisać komentarz, jeżeli tylko to ma sens. Pisanie komentarzy na siłę w stylu „Dobry wpis. Pozdrawiam” jest niezbyt mile widziane, zarówno wśród autora bloga jak i innych czytelników.

4. Pisane na forach internetowych

Kolejnym sposobem jest pisanie na forach internetowych. Linki te nie mają zazwyczaj jakiejś dobrej wartości, gdyż są zazwyczaj nofollow, jednak ich podstawową zaletą jest to, że możesz je zdobyć w krótkim czasie, w miarę małym nakładem czasowym.

To przyczynia się do budowania dużej różnorodności linków. Mając swój profil na forum istnieje także możliwość tego, by dodać do niego swoją stronę domową, co oznacza, możliwość zdobycie kolejnego linku.

Sam mam – że tak powiem – oficjalny profil na kilku popularnych forach internetowych i tam staram się budować swoją pozycję. Obowiązkowym elementem w którym musisz umieścić link jest stopka, zwana także sygnaturą. Jeżeli na forum jest taka możliwość to z niej skorzystaj.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Najładniejsze fordanserki w Krakowie

    Nowoczesna praca dla utalentowanych tancerek Nie można zaprzeczyć, że w obecnych czasach branża marketingowa rozwija się coraz bardziej. Mamy między innymi do czynienia ze wzrostem zatrudnienia wśród hostess, które stały się jednym z ulubionych sposób współczesnych właścicieli korporacji na poprawienie wizerunku swojej firmy i na zwiększenie zysków płynących z przeprowadzanej we współpracy z hostessami promocji…

  • szwalnie sieradz

    Znajomość języków obcych to w dzisiejszym, zglobalizowanym świecie absolutna podstawa – wie o tym niemal każdy z nas (choć nie każdy potrafi wykrzesać z siebie odpowiednio dużo energii, aby się języków efektywnie uczyć). Specjaliści utrzymują, że edukacja lingwistyczna – aby mogła się okazać skuteczna – powinna objąć ucznia możliwie jak najwcześniej, najlepiej w pierwszych latach…

  • Wakacyjne kursy językowe Warszawa

    Nauka w wakacje Wakacje to taki okres, na który każde dziecko czeka z niecierpliwością. W końcu można spać do woli, nie trzeba odrabiać lekcji, można się bawić do wieczora z kolegami, czy też, w przypadku niepogody, bezkarnie grać w różnego rodzaju gry na komputerze. A co by było gdybyśmy naszemu szkrabowi zaoferowali wakacyjne kursy językowe…