PPO

Link z komentarzy

Off 3
Link z komentarzy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kolejną mało docenianą sztuczką pozycjonowania są linki z komentarzy. Zazwyczaj linki te posiadają atrybut „nofollow”, więc są praktycznie bezużyteczne z punktu widzenia SEO, jednakże warto także zająć się ich pisaniem.

Jeżeli napiszesz ciekawy i merytoryczny komentarz to możesz liczyć na to, że na Twojej stronie pojawią się odwiedziny osób czytających Twój komentarz. Im więcej komentarzy zostawisz na różnych stronach czy blogach tym większą liczbę odwiedzających możesz ściągnąć na swoją stronę.

ZOBACZ: Najskuteczniejszy układ reklam Google AdSense na blogu

Większa liczba wyświetleń Twojej strony oznacza większe zarobki np. gdy zarabiasz na reklamie kontekstowej (np. Google AdSense). Ja zawsze staram się napisać komentarz, jeżeli tylko to ma sens. Pisanie komentarzy na siłę w stylu „Dobry wpis. Pozdrawiam” jest niezbyt mile widziane, zarówno wśród autora bloga jak i innych czytelników.

4. Pisane na forach internetowych

Kolejnym sposobem jest pisanie na forach internetowych. Linki te nie mają zazwyczaj jakiejś dobrej wartości, gdyż są zazwyczaj nofollow, jednak ich podstawową zaletą jest to, że możesz je zdobyć w krótkim czasie, w miarę małym nakładem czasowym.

To przyczynia się do budowania dużej różnorodności linków. Mając swój profil na forum istnieje także możliwość tego, by dodać do niego swoją stronę domową, co oznacza, możliwość zdobycie kolejnego linku.

Sam mam – że tak powiem – oficjalny profil na kilku popularnych forach internetowych i tam staram się budować swoją pozycję. Obowiązkowym elementem w którym musisz umieścić link jest stopka, zwana także sygnaturą. Jeżeli na forum jest taka możliwość to z niej skorzystaj.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Hologramy na legitymację studencką

    To był ciężki rok dla Mariusza. Najpierw wyrzucili go z dorywczej pracy w sklepie, z powodu redukcji etatów. Następnie nie zaliczył egzaminu na studiach, co skutkowało niezaliczeniem roku. Załamał się totalnie. Nie sprzątał, nie mył się, jadł mało i niezbyt pożywnie. Niestety szybko skończyły się jego niewielkie oszczędności. Miał tylko 300 złotych, które rodzice przysyłali…

  • umundurowanie sw sklep

    Co to jest laboratorium wzorcujące? Laboratorium wzorcujące inaczej mówiąc walidacyjne, jest to jeden z ważniejszych elementów składowych, które maja wpływ na zarządzanie jakością we współczesnym przemyśle. Laboratorium wzorcujące zajmuje się walidacją i kalibracją urządzeń pomiarowych. Z powyższego wynika, że laboratorium wzorcujące może być bardzo pomocne, kiedy chcemy zająć się produkcją przemysłową. Wsparcie laboratorium wzorcującego ma…

  • nowe umundurowanie sw 2018

    W przeciętnych warunkach pogodowych przyrost suchej masy korzeni i cukru trwa przez cały październik, a niekiedy nawet jeszcze i w listopadzie. Jedynie w latach o chłodnej jesieni i wczesnej zimie pod koniec października następuje zahamowanie przyrostu korzeni. Niekiedy może to być wynikiem silnego wystąpienia chorób i szkodników. Według T. Stachyry buraki dojrzewały wcześniej, a nawet…