PPO

Darmowe serwisy blogowe

Off 3
Darmowe serwisy blogowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kolejną opcją jest tworzenie darmowych blogów na popularnych serwisach blogowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Tworzysz kilka takich blogów i umieszczasz na nich po trzy, cztery i więcej artykułów związanych tematycznie ze stroną, którą pozycjonujesz, a w nich umieszczasz linki (podobne jak w przypadku precli).

Takie darmowe blogi, jeżeli oczywiście poświęcisz im wystarczająco dużo czasu, mogą się stać później Twoimi stronami zapleczowymi.

ZOBACZ: Czy warto zarabiać w polskim Internecie

Pamiętaj o tym, aby dodawać obrazki (np. z flickr.com) do pisanych artykułów, gdyż zwiększają one wartość strony i wpływają pozytywnie na jej estetykę. Kiedyś miałem kilka darmowych blogów, ale na dzień dzisiejszy już ich nie rozwijam. Obecnie kluczową zasadą dla mnie jest polepszenie jakości treści na blogu.

6. Zakup linków

Kolejnym sposobem na pozycjonowanie jest kupowanie linków na tzw. giełdach linków. Jeżeli Twoja strona jest pozycjonowana na trudną frazę, to kupno kilku linków z dobrych, wartościowych stron może Ci bardzo pomóc. Ostatnio dość często czytałem o przestrogach przed takimi giełdami. Podobno Google nie lubi takich nienaturalnie zdobywanych linków. Można dostać bana w wyszukiwarce.

Jeżeli wiesz coś więcej na ten temat to proszę napisz w komentarzu.

Są dwie szkoły kupowania linków i trudno wskazać, która jest lepsza. Jedna mówi, że lepiej kupować więcej mniej wartościowych linków, a druga, że lepiej jest kupować mniej linków, ale za to bardziej wartościowych. Nie wiem, która jest lepsza. Trzeba chyba szukać jakiegoś kompromisu.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • nowe umundurowanie sw 2018

    W przeciętnych warunkach pogodowych przyrost suchej masy korzeni i cukru trwa przez cały październik, a niekiedy nawet jeszcze i w listopadzie. Jedynie w latach o chłodnej jesieni i wczesnej zimie pod koniec października następuje zahamowanie przyrostu korzeni. Niekiedy może to być wynikiem silnego wystąpienia chorób i szkodników. Według T. Stachyry buraki dojrzewały wcześniej, a nawet…

  • zk sieradz praca

    Bezpieczeństwo przede wszystkim Przed rozpoczęciem pracy na danym stanowisku powinniśmy najpierw zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Już w szkole co roku uczniowie przypominają sobie zasady BHP, dzięki którym wiedzą, czego nie wolno robić w danej pracowni. Dbają tym o zdrowie i życie swoje oraz kolegów i koleżanek z klasy. Regulamin ten zapobiega…

  • mundury sw sieradz

    Kamieniom przypisywano różne moce. Ametyst miał chronić przed skutkami spożycia nadmiernej ilości wina. Greckie amethystos znaczy właśnie ?nie pijany”. Nefryt chronił przed chorobami nerek (greckie nephros to właśnie nerka), ciemnozielony serpentyn (tac. serpens = wąż) przed ukąszeniami węży, a turkus przed upadkiem z konia; dlatego właśnie wschodni jeźdźcy nosili pierścienie i używali rzędów końskich wysadzanych…