PPO

Darmowe serwisy blogowe

Off 1
Darmowe serwisy blogowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kolejną opcją jest tworzenie darmowych blogów na popularnych serwisach blogowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Tworzysz kilka takich blogów i umieszczasz na nich po trzy, cztery i więcej artykułów związanych tematycznie ze stroną, którą pozycjonujesz, a w nich umieszczasz linki (podobne jak w przypadku precli).

Takie darmowe blogi, jeżeli oczywiście poświęcisz im wystarczająco dużo czasu, mogą się stać później Twoimi stronami zapleczowymi.

ZOBACZ: Czy warto zarabiać w polskim Internecie

Pamiętaj o tym, aby dodawać obrazki (np. z flickr.com) do pisanych artykułów, gdyż zwiększają one wartość strony i wpływają pozytywnie na jej estetykę. Kiedyś miałem kilka darmowych blogów, ale na dzień dzisiejszy już ich nie rozwijam. Obecnie kluczową zasadą dla mnie jest polepszenie jakości treści na blogu.

6. Zakup linków

Kolejnym sposobem na pozycjonowanie jest kupowanie linków na tzw. giełdach linków. Jeżeli Twoja strona jest pozycjonowana na trudną frazę, to kupno kilku linków z dobrych, wartościowych stron może Ci bardzo pomóc. Ostatnio dość często czytałem o przestrogach przed takimi giełdami. Podobno Google nie lubi takich nienaturalnie zdobywanych linków. Można dostać bana w wyszukiwarce.

Jeżeli wiesz coś więcej na ten temat to proszę napisz w komentarzu.

Są dwie szkoły kupowania linków i trudno wskazać, która jest lepsza. Jedna mówi, że lepiej kupować więcej mniej wartościowych linków, a druga, że lepiej jest kupować mniej linków, ale za to bardziej wartościowych. Nie wiem, która jest lepsza. Trzeba chyba szukać jakiegoś kompromisu.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • Korepetycje dla maturzystów

    Początek szkoły średniej upływa na poznawaniu panujących zasad, ludzi i otoczenia. Niewielu uczniów wie już na starcie, co chce robić po ukończeniu tych kilku lat. Niektórzy zdają maturę i mają możliwość pójścia na studia, a niektórzy kończą swoją państwową edukację i do matury nie podchodzą wcale. Jak mogą się dobrze przygotować ci, którzy jednak chcą…

  • sklep sw robert uk

    Bezwartościowe szkolenia Ranking firm szkoleniowych to dzisiaj niezwykle ważna rzecz. Szkoleń jest wiele i nie sposób odróżnić te cenne od tych bezwartościowych. Wszystko przez to, iż ludzie potrafią dziś świetnie się reklamować. Dotyczy to również szkoleń. Szczególnie łatwo natknąć się na bezwartościowe szkolenie w internecie. W sieci bowiem tego typu szkoleń jest zdecydowanie najwięcej. Wynika…

  • Biuro tłumaczeń Poznań

    Nie bez przyczyny bardzo dobra znajomość języka (lub kilku języków) obcego jest wartościową i poszukiwaną umiejętnością. Nie tylko przydaje się w trakcie podróży czy przeglądaniu redagowanych w innym niż polski języku witryn internetowych, ale także ułatwia komunikację i zawieranie nowych znajomości. Równie często umiejętność sprawnego posługiwania się językiem przydaje się przy pracy: nierzadko konieczne jest…