PPO

Darmowe serwisy blogowe

Off 3
Darmowe serwisy blogowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kolejną opcją jest tworzenie darmowych blogów na popularnych serwisach blogowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Tworzysz kilka takich blogów i umieszczasz na nich po trzy, cztery i więcej artykułów związanych tematycznie ze stroną, którą pozycjonujesz, a w nich umieszczasz linki (podobne jak w przypadku precli).

Takie darmowe blogi, jeżeli oczywiście poświęcisz im wystarczająco dużo czasu, mogą się stać później Twoimi stronami zapleczowymi.

ZOBACZ: Czy warto zarabiać w polskim Internecie

Pamiętaj o tym, aby dodawać obrazki (np. z flickr.com) do pisanych artykułów, gdyż zwiększają one wartość strony i wpływają pozytywnie na jej estetykę. Kiedyś miałem kilka darmowych blogów, ale na dzień dzisiejszy już ich nie rozwijam. Obecnie kluczową zasadą dla mnie jest polepszenie jakości treści na blogu.

6. Zakup linków

Kolejnym sposobem na pozycjonowanie jest kupowanie linków na tzw. giełdach linków. Jeżeli Twoja strona jest pozycjonowana na trudną frazę, to kupno kilku linków z dobrych, wartościowych stron może Ci bardzo pomóc. Ostatnio dość często czytałem o przestrogach przed takimi giełdami. Podobno Google nie lubi takich nienaturalnie zdobywanych linków. Można dostać bana w wyszukiwarce.

Jeżeli wiesz coś więcej na ten temat to proszę napisz w komentarzu.

Są dwie szkoły kupowania linków i trudno wskazać, która jest lepsza. Jedna mówi, że lepiej kupować więcej mniej wartościowych linków, a druga, że lepiej jest kupować mniej linków, ale za to bardziej wartościowych. Nie wiem, która jest lepsza. Trzeba chyba szukać jakiegoś kompromisu.

Pozostałe artykuły o nauce i szkole:

About the author / 

admin

Nasza sonda:

Czy kursy językowe dla firm za granicą to dobry pomysł dla swoich pracowników?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze i opinie:

Kategorie

Losowe artykuły:

  • mundury sieradz

    Od momentu kiedy dziecko osiągnie wiek szkolny, objęte jest obowiązkiem uczęszczania do szkoły. Edukację swoją rozpoczyna już wcześniej, bo w przedszkolu. Tam uczy się podstawowych umiejętności: wycinania, malowania , lepienia, rysowania. Te umiejętności będą mu potrzebne w szkole i w życiu codziennym. Edukacja to nie tylko zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy, to proces, który ciągle…

  • E-learning kursy językowe

    Nowoczesna nauka języka obcego Marzy Ci się świetna znajomość języka a nie masz czasu na to, by zapisać się na lekcje stacjonarne? Dla takich osób jak Ty powstają właśnie wszelkiego rodzaju kursy online, które umożliwiają zdobycie upragnionej wiedzy bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki metodom takim jak np. e-learning kursy językowe możesz odbyć z dowolnego…

  • umundurowanie w sw

    Biegłość językowa jest ważna dla wielu ludzi, którzy piastują odpowiedzialne stanowiska. Warto mieć na uwadze, że wiele rozmów biznesowych prowadzi się w języku angielskim, przez co niezwykle istotne jest, aby operować tym językiem na wysokim poziomie. Duże znaczenie należy przykładać do edukacji językowej w szkołach publicznych, jednakże czasami może okazać się ona niewystarczająca. Wynika to…